Atrakcyjny Pakiet ZŁOTY + SSL

1650zł netto

Profesjonalna, mobilna strona z panelem wymiany treści

Pakiet SREBRNY strony www + SSL

650zł netto/rok

Strona, hosting, domena, panel CMS - wszystko w cenie

Cena: 1650zł netto (opłata jednorazowa wraz z Certyfikatem SSL)

Oferujemy atrakcyjne cenowo strony www, które są w pełni działające. Wdrażamy panel wymiany treści CMS, dopasowujemy do urządzeń mobilnych. Jesteśmy w stanie zapewnić także kompleksową administrację.
 

Pakiet ZŁOTY - projekt

W ramach usługi projektowania oferujemy: 

 1. Projekt strony w oparciu o wybrany szablon z uwzględnieniem zmian.
  W każdym szablonie Studio WWW dokonuje na Państwa prośbę:

- zmiany kolorów: tła, napisów, boksów, fontów itp.;
- zmiany rodzaju fontu użytego w treściach, nagłówkach oraz menu;
- zmiana przykładowego logo na Państwa logo (istnieje możliwość zaprojektowania logo przez naszą firmę - sprawdź ofertę);
- zamiana zdjęć w bannerach głównych według Waszych oczekiwań oraz zamiana zdjęć w boksach – jeżeli takowe występują w danym szablonie;
- zwiększenie lub zmniejszenie liczby boksów.

 1. Wprowadzenie przekazanych treści do zakładek wraz ze zdjęciami lub galerią zdjęć. Wdrożony system CMS pozwala na późniejszą edycję treści i dodanie dowolnej liczby zdjęć. 

 2. Instalacja systemu CMS. Dzięki niemu istnieje możliwość zmiany treści oraz zdjęć w poszczególnych zakładkach, dodawanie kolejnych podstron. System pozwala na zarządzanie plikami do pobrania, plikami video itp.

 3. Instalacja komponentu galerii zdjęć- jeśli Państwa projekt przewiduje podstronę z galerią. Galeria z dowolna ilościa kategorii bez ograniczenia ilości zdjęć. Galeria w formacie "leniwego ładowania" - nie obciąża łącza odwiedzającego. 

 4. RWD - dopasowanie do urządzeń mobilnych. Strony poprawnie wyświetlane na smartfonach i tabletach.
 5. Formularz kontaktowy.

 6. Mapka Google Maps.

 7. Dodanie do wyszukiwarki Google.

 8. Instalacja wtyczek społecznościowych: FB, Twitter, Instagram, Google+ i inne.

 9. Serwer hostingowy w rocznym abonamencie

  Hosting zawiera: miejsce na pliki strony oraz konta pocztowe. Poza tym pakiet zawiera serwis gwarancyjny strony, pomoc w obsłudze Systemu CMS oraz administrację strony przez cały okres utrzymywania strony.

  Wymogiem projektu "Pakiet ZŁOTY" jest serwer hostingowy wykupiony w Studio WWW.

  Istnieje możliwość instalacji strony na dowolnym hostingu, jeżeli nie chcecie go zmieniać. W takim przypadku jednak należy doliczyć koszt 200 zł netto odstępnego w ramach usługi "Pakiet ZŁOTY".

   

Wybór szablonu

Prosimy wybrać najbardziej odpowiadający Państwu projekt, nie sugerując się kompletnie branżą na nim przedstawioną. Szablony widoczne są po prawej stronie.

W cenę wliczone są modyfikacje takie jak np.: zmian ilości boksów pod bannerem głównym, zmiana ilości kolumn, kategorie galerii, dodatkowe boksy, itp.

Niektóre szablony przedstawiają wszystkie swoje możliwości. Jednak zakres czynności w przypadku oferty „Pakiet ZŁOTY” jest taki, jak powyżej. Reszta działań wyceniana jest dodatkowo.

W celu zaprezentowania możliwości zmian, jakich można dokonać w szablonach, zachęcamy do zapoznania z realizacjami „Tania WWW”

 

System CMS – Wymiana treści

Zainstalowany system CMS na Waszej stronie będzie przyjazny w użytkowaniu. Po realizacji strony i przekazaniu w Wasze użytkowanie, oferujemy wsparcie techniczne. Jeżeli wystąpią problemy z odnalezieniem się w funkcjach CMS, udzielimy niezbędnej pomocy. W ciągu 10-20 minut rozmowy telefonicznej lub na Skype wyjaśnimy zasady działania oraz udzielimy informacji o tym, jak zmieniać treści oraz zdjęcia. Również możemy spotkać się w biurze Studia WWW i wyjaśnić obsługę panelu CMS na miejscu. Przez cały okres hostowania strony na naszych serwerach jesteśmy do Państwa dyspozycji i w razie potrzeby pomożemy we wprowadzaniu treści..
 

Realizacja projektu

 1. Po otrzymaniu od Państwa zlecenia na projekt, ustalamy szczegóły i termin dostarczenie materiałów do przygotowania wstępnego projektu strony. Pomocny przy przesyłaniu wstępnego zarysu strony będzie link - STWORZENIE PROJEKTU GRAFICZNEGO

 2. Przesyłamy wstępny projekt zmian w szablonie według wytycznych podesłanych przez Państwa (zmiana kolorystyki, fontów, zmiana zdjęć itp.). 

 3. Czekamy na sugestie i ewentualne zmiany w projekcie.
  Na tym etapie nie ponoszą Państwo żadnych kosztów!

 4. Po akceptacji wyglądu przez Państwa wystawiamy fakturę pro forma na 199zł brutto.

 5. Po zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do działań związanych z instalacją Systemu CMS na serwerze i innych czynności opisanych powyżej w projekcie.

 6. Gdy wszystkie prace zostaną zakończone i strona będzie zaakceptowana - wystawiamy fakturę na pozostałą kwotę. Po wpłacie odpalamy na właściwym adresie.

 7. Zakończenie projektu.


Wykupienie domeny

Domenę wykupujemy bezpośrednio na dane klienta. Dzięki temu to klient staje się abonentem. Potrzebujemy jednak dostarczenia nam aktualnych danych:

 1. Rejestracja na firmę
  Potrzebne dane: dane teleadresowe firmy, NIP, imię i nazwisko osoby do kontaktu, numer telefonu, aktualny adres email.

 2. Rejestracja na osobę prywatną
  Potrzebne dane: imię i nazwisko, adres zameldowania, pesel, numer telefonu, aktualny adres email

Domena na rok czasu 0zł. Po roku czasu, kolejny lata 120zł netto/rok.

Dostępne rozwiązania graficzne,
które dopasujemy do Państwa potrzeb 

 


Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego szablonu do Twojej firmy to napisz do nas. Stworzymy stronę od podstaw.

Zobacz projekty klientów w oparciu o usługę Tanie WWW

Realizacje Tanie WWW