Atrakcyjny Pakiet ZŁOTY + SSL

1650zł netto

Profesjonalna, mobilna strona z panelem wymiany treści

Pakiet SREBRNY strony www + SSL

650zł netto/rok

Strona, hosting, domena, panel CMS - wszystko w cenie

Facebook, Instagram, Youtube – to dzisiaj największe serwisy społecznościowe na świecie. Chyba każdy chciałby, aby jego firma miała właśnie tam swoje wizytówki i aktywne profile. Nasza usługa, prowadzenie wizerunku w social mediach skupia się na zintegrowanym tworzeniu skutecznych i unikalnych kampanii reklamowych, tak aby działalność Twojej firmy mogła dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych osób.

Pakiety już od 500 zł netto / miesiąc

Każdą naszą ofertę przygotowujemy indywidualnie i dostosowujemy do potrzeb oraz możliwości klienta. Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi mediów poprzez formularz kontaktowy.POCZĄTEK - POMYSŁ I STRATEGIA

POCZĄTEK - POMYSŁ I STRATEGIA

Zanim rozpoczniemy pracę, stworzymy dla Twojej firmy strategię. Wyznaczymy najważniejsze cele kampanii, określimy wspólnie grupę odbiorców. Razem ustalimy na czym dokładnie zależy Twojej firmie.
WIZERUNEK TWOJEJ FIRMY W SOCIAL MEDIACH

WIZERUNEK TWOJEJ FIRMY W SOCIAL MEDIACH

Zoptymalizujemy i dostosujemy fanpage na Facebooku i profile w innych serwisach ( Instagram, YouTube) tak, aby wyglądały atrakcyjnie dla fanów stron. Wykorzystamy nowoczesne metody i kreatywne podejście do atrakcyjnych grafik. Pouzupełniamy profile o wszystkie najpotrzebniejsze informacje.
SYSTEMATYCZNE PROWADZENIE FANPAGE

SYSTEMATYCZNE PROWADZENIE FANPAGE

W ramach usługi skutecznego marketingu w social mediach będziemy dodawać wcześniej przygotowane posty zgodnie z ustaloną na początku współpracy liczbą. Będziemy odpowiadać na komentarze oraz wiadomości, dzięki czemu Twój profil będzie zawsze na czasie.
SPONSOROWANA REKLAMA NA FACEBOOKU

SPONSOROWANA REKLAMA NA FACEBOOKU

Dodatkowo oprócz samego prowadzenia firmy w sieci, należy dołożyć reklamy sponsorowane. Warto o tym pamiętać, aby dotrzeć do grup docelowych i osiągnąć jak najlepsze wyniki. Zaplanujemy i przeprowadzimy cykl kampanii Facebook Ads.


Prześlij zapytanie