Atrakcyjny Pakiet ZŁOTY + SSL

1650zł netto

Profesjonalna, mobilna strona z panelem wymiany treści

Pakiet SREBRNY strony www + SSL

650zł netto/rok

Strona, hosting, domena, panel CMS - wszystko w cenie

Projektowanie stron internetowych

Chciałbym mieć stronę www. Jak zacząć?

Zadzwonić do Nas i porozmawiać lub też podesłać e-mail z wytycznymi co do projektu strony. Skontaktujemy się wyjaśnimy temat, odpowiemy na wszystkie pytania i rozpoczniemy współpracę.

Co muszę posiadać aby moja strona była dostępna w internecie?

Aby strona zaistniała online potrzebne są 3 rzeczy:
 • domena - adres, wskazanie, po wpisaniu którego pojawić się ma nasza strona (np.: firma.pl, firma.com.pl, firma.info, firma.eu itp.)
 • hosting - miejsce gdzie przechowywane są pliki strony, bazy danych oraz konta pocztowe
 • projekt strony
Dwa pierwsze punkty opłacane są co roku. Projekt natomiast to jednorazowa opłata.

Jaki jest koszt projektu strony w projekcie indywidualnym?

Na cenę składa się wiele czynników: użyte technologie, formularze, galerie zdjęć, mapki, struktura strony i inne dodatkowe komponenty, które możemy zainstalować jeśli projekt tego będzie wymagał lub klient tego sobie życzy. Do wyceny projektu potrzebujemy od klienta specyfikacji przyszłej strony www.

Czy instalujecie system wymiany treści?

Tak wszystkie nasze projekty posiadają System CMS pozwalający na edycję i dodawanie treści, kolejnych punktów menu, zdjęć, filmów, plików itp.

Jak wygląda płatność za stronę?

Pierwsza płatność następuje po zatwierdzeniu projektu statycznego strony w formacie jpg. Jest to płatność zaliczkowa 20%. Po wpłacie przystępujemy do instalacji systemu CMS, wdrożenia przygotowanego projektu graficznego oraz nanoszenia przekazanych przez klienta materiałów.
Zatem podczas prac nad projektem graficznym nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.

Jeśli przesłany projekt statyczny przyszłej strony mi się nie spodoba, to czy muszę kontynuować współpracę z wami?

Nie. Wstępny projekt nie jest związany umową ani żadnymi opłatami z Twojej strony. Staramy się aby projekt ten odpowiadał wytycznym przesłanym przez klienta. Nanosimy poprawki i dążymy do tego aby został on zaakceptowany. Jednak gdy nie dojdzie do porozumienia klient może przerwać wspołpracę na tym etapie nie ponosząc żadnych kosztów.

Dlaczego cena za projekt w pakiecie SREBRNYM i ZŁOTYM jest dużo niższa od normalnej strony internetowej?

Różnica cenowa wynika z tego, że projekt graficzny tworzymy w oparciu o jeden z przygotowanych szablonów. Nanosimy tam zmiany i przystosowujemy do Państwa branży. Strony te posiadają taki sam System CMS jak inne projekty, galerię zdjęć, formularze i inne dodatki. Technicznie nie są gorsze od swoich 2-krotnie czy 3-krotnie droższych odpowiedników.
Ich niska cena wynika z mniejszego nakładu prac nad projektem graficznym. Bazujemy już na gotowym rozwiązaniu, szablonie. Prosimy zapoznać się z pełną specyfikacją "Tanie WWW".

Jak wygląda proces realizacji zamówienia strony internetowej?

 • Wstępna rozmowa telefoniczna bądź kontakt e-mail
 • Przesłanie specyfikacji projektu. Wycena projektu.
 • Po akceptacji ceny zaczynamy pracę nad wstępnym projektem strony bazując na przesłanej specyfikacji. Oczekujemy sugestii co do zmian w projekcie i odsyłamy aż do akceptacji.
 • Zaliczka 20% kwoty za projekt.
 • Po wpłaceniu zaliczki zaczynamy pracę nad „cięciem” projektu, instalacja na serwerze, ustawianiem treści, zdjęć i pozostałych elementów.
 • Sugestie klienta dotyczące zmian merytorycznych w projekcie.
 • Zakończenie projektu. Wystawienie FV na pozostałą kwotę ustalonej ceny za stronę www.

Hosting, domeny

Jaki jest koszt hostingu?

Koszt hostingu strony to 300zł netto. Nie ukrywamy, znajdą Państwo tańsze usługi hostingowe w sieci.
My w pakiecie hostingowym poza standardową usługą utrzymania strony oraz kont pocztowych dajemy również:
 • serwis gwarancyjny dla strony - naprawiamy w ramach tej opłaty wszelkie błędy lub stawiamy stronę "na nogi" po ataku hakerskim, aktualizujemy system
 • pomoc w panelu CMS. Przez cały okres hostowania służymy pomocą w obsłudze panelu wymiany treści
 • administracja stroną przez Studio WWW - istnieje możliwość wykupienia hostingu za 550zł netto/rok. W tym wypadku zajmujemy się całkowicie obsługą i uzupełnianiem materiałów na stronie.
Mamy również hosting z adinistracą za 750zł netto/rok.

Miałem włamanie na stronę i aktualnie nie działa. Co zrobić?

Prosze o kontakt mailowy bądź telefoniczny. W ramach pakietu hostingowego naprawiamy problem i zabezpieczamy system przed kolejnymi włamaniami.

Czy muszę rejestrować domenę przez Studio WWW?

Oczywiście, że nie. Jeśli posiadaja Państwo już domenę u innego rejestratora to po powstaniu strony poprosimy o skierowanie do nas, na nasze serwery DNS.

Czy administrujecie stroną i na czym to polega?

Oczywiście istnieje możliwość wykupienia hostingu wraz z administracją z naszej strony. Jest on trochę droższy od normalnego hostingu ale daje klientowi możliwość przesyłania nam materiałów do wstawienia na stronę. Klient może wtedy skupić się na swojej pracy, a wygląd wprowadzanych materiałów zlecić nam. Nie ma tutaj znaczenia ilość przesyłanych tekstów czy zdjęć. Cena hostingu jest stała.

Jak wygląda rejestracja domeny i ustawienie serwera hostingowego?

Jeśli nie posiadacie Państwo jeszcze wykupionej domeny - nasza firma może w tym pomóc. Przesyłając do nas nazwę firmy i krótki opis działalności postaramy się zaproponować parę dostępnych domen. Po wyborze i przesłaniu danych firmy z NIP-em i regonem zarejestrujemy wybrane domeny na Państwa firmę.
Jeśli chodzi o serwer hostingowy to większość naszych projektów jest również utrzymywana na naszych serwerach. W ramach opłaty rocznej jest utrzymanie strony, serwis gwarancyjny oraz co ważne pomoc przez cały okres hostowania w obsłudze panelu CMS.
Można również wykupić hosting wraz z administracja przez naszą firmę: nanoszenie treści, zdjęc, aktualizację itp.

Projektowanie stron www

Pozycjonowanie stron

Hosting, rejestracja domen

Prowadzenie Social Media

Projekty graficzne, druk