Strona WWW już za 70zł

sprawdź ofertę abonamentową

Projekt, domena oraz hosting w jednej niskiej cenie

Tania strona www!

tylko 699zł brutto

Profesjonalna, mobilna strona z panelem wymiany treści

Utrzymanie strony i kont pocztowych

tylko 159zł netto/rok

Serwis strony, opieka, pomoc w panelu CMS przez cały okres

studiowww projektowanie stron

Tanie projekty stron internetowych - "Tanie WWW"

Strona internetowa oparta o jeden z wybranych projektów, na którym nanosimy zmiany według sugestii klienta. Zmiany mogą dotyczyć tylko kwesti kolorystycznych, rodzaju fontu oraz podmiany zdjęć i ustawienia odpowiednio podstron wraz z treściami i zdjęciami. Strona ta posiada System CMS do edycji treści na podstronach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tanich stron internetowych oraz do sprawdzenia naszych realizacji w tej usłudze.
 

Strona www w abonamencie

Najtańsza forma projektu strony www. Klient otrzymuje stronę www z panelem CMS. Poza tym w cenie tej zawarty jest również hosting oraz opłata za rejestrację i przedłużanie domeny. Również opłata miesięczna gwartantuje administrację przez Studio WWW treści i zdjęć na stronie. Żadnych dodatkowych kosztów.
Proszę zapoznać się ze szczegółami oferty strony www w abonamencie.

Projekt strony internetowej od podstaw

Poprzez zainstalowany system CMS klient ma możliwość edycji treści i materiałów zdjęciowych na podstronach. Posiada również możliwość tworzenia dodatkowych podstron i punktów menu. Możemy również zainstalować i skonfigurować odpowiednie dodatki takie jak: mapy google, komentarze, kalendarz, slidery zdjęć, galerie i wiele innych.
Jest to rozbudowana forma strony pozwalająca na prowadzenie nie tylko stron internetowych firmy ale także serwisu czy portalu informacyjnego.
 

Sklepy internetowe

Nasze projekty sklepów internetowych opieramy o skrypt sklepu Shoper.pl.
Prosimy o zapoznanie się z naszymi realizacjami sklepów internetowych.