Atrakcyjny Pakiet ZŁOTY!

1000zł brutto

Profesjonalna, mobilna strona z panelem wymiany treści

Pakiet SREBRNY strony www

500zł brutto/rok

Strona, hosting, domena, panel CMS - wszystko w cenie

studiowww projektowanie stron

Tanie projekty stron internetowych - Pakiet ZŁOTY

W ramach tego pakietu, strona internetowa oparta jest o jeden z wybranych projektów. Nanosimy na nim zmiany według sugestii Klienta. Oferujemy szeroki wybór możliwych modyfikacji: kolorystyka, rodzaju fontu oraz podmiany zdjęć. Zmienimy również ustawienia podstron wraz z treściami oraz zdjęciami. Wdrożymy System CMS do samodzielnej edycji treści na podstronach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą „Pakiet ZŁOTY” oraz do sprawdzenia naszych realizacji

Strona internetowa w abonamencie

Zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą. Jeżeli szukasz optymalizacji kosztów utworzenia i utrzymania miejsca w Internecie, pakiet „Strona internetowa w abonamencie” jest właśnie dla Ciebie. W zamian otrzymujesz witrynę www wraz z panelem CMS. Ponadto cena zawiera również hosting oraz opłatę za rejestrację i przedłużanie domeny. W ramach jednej miesięcznej opłaty, Studio WWW gwarantuje administrację treści i zdjęć.

Żadnych dodatkowych kosztów!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty „Strona internetowa w abonamencie”

Projekt strony internetowej od podstaw - Pakiet PLATYNOWY

Wdrożony przez nas System CMS Klient ma możliwość samodzielnej edycji treści oraz zdjęć. Istnieje również funkcja tworzenia nowych podstron oraz punktów w menu. W ramach oferty, zainstalujemy i skonfigurujemy odpowiednie dodatki, takie jak: mapy Google, komentarze, kalendarz, slidery zdjęć, galerie i wiele innych. Projektowanie strony internetowej od podstaw umożliwia utworzenie rozbudowanej witryny, mogącej służyć również jako serwis lub portal informacyjny.