Atrakcyjny Pakiet ZŁOTY + SSL

1650zł netto

Profesjonalna, mobilna strona z panelem wymiany treści

Pakiet SREBRNY strony www + SSL

650zł netto/rok

Strona, hosting, domena, panel CMS - wszystko w cenie

Zamawiając u nas projekty strony internetowej, świadczymy również usługi rejestracji domen u naszego sprawdzonego i zaufanego rejestratora.
W celu omówienia szczegółów, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Serwery hostingowe udostępniamy wyłącznie dla stron internetowych, tworzonych przez Studio WWW. Nie świadczymy usługi dzierżawienia hostingu na zewnątrz.

W cenę usługi hostingowej, poza miejscem na pliki strony i konta pocztowe, dostarczamy jeszcze:

  • serwis gwarancyjny,
  • pomoc w panelu CMS przez cały okres hostowania

Serwis i naprawa strony internetowej to nie tylko tworzenie backup’ów i ich odzyskiwanie w razie wystąpienia problemów. Naszym celem jest podejście do tematu w sposób kompleksowy. Serwis obejmuje również pomoc w razie awarii strony, a także włamania czy błędów w użytkowaniu panelu CMS.

Dodatkowo przez cały okres hostowania oferujemy pomoc w panelu CMS. Dzięki temu unikniecie błędów użytkowania. Zmiana określonych konfiguracji powoduje awarię strony internetowej, w wyniku czego przestaje być wyświetlana. Naszym zadaniem jest zapewnienie wsparcia, aby uniknąć tego typu sytuacji.

Serwis pogwarancyjny oraz pomoc w panelu CMS wliczona w cenę hostingu!

Posiadamy w ofercie również możliwość wykupienia rozszerzonej usługi hostingowej, w ramach której będziemy dodatkowo administrować Waszą stroną.