Strona WWW już za 80zł

sprawdź ofertę abonamentową

Projekt, domena oraz hosting w jednej niskiej cenie

Tania strona www!

tylko 699zł brutto

Profesjonalna, mobilna strona z panelem wymiany treści

Dokładny opis strony według punktów poniżej pozwoli nam na przygotowanie poprawnego projektu graficznego.

 

1. Menu

Opisz strukture przyszłej strony www. Przedstaw w punktach menu (np.: O firmie, Oferta, Realizacje, Aktualności, Kontakt itp.)

2. Podział ofery

Jeśli jest możliwość podziału usług lub produktów na główne kategorie - podaj nam je. Pomoże to nam stworzyć elementy graficzne, które uatrakcyjnią wygląd.

3. Kolorystyka strony

Podaj kierunek kolorystyczny przyszłej strony. W jakich tonacjach kolorystycznych mamy stworzyć projekt strony?

4. Przykładowe linki

Podaj przykładowe serwisy, które się podobają i dlaczego?

5. Logo

Prześlij logo firmy. Jeśli nie posiadasz znaku firmowego to podaj nazwę, którą umieścimy w miejscu logo. Możemy też zaprojektować Tobie logo.

6. Zdjęcia

Materiał zdjęciowy własny lub wybrane zdjęcia z katalogów internetowych jak np.: www.fotolia.com. Chodzi o zdjęcia do wykorzystania w banerach, tłach, boksach, które będą zawarte w projekcie strony.

7. Social Media

Podaj aktywne profile społecznościowe z linkami (Facebook, Twitter, Instagram itp.) - umieścimy wtyczki na stronie linkujące do nich.

8. Info

W paru zdaniach opisz zakres usług. Pozwoli nam to poprawnie wybrać dodatkowe materiały zdjęciowe do stworzenia projektu graficznego.
 
 
W przypadku strony w usłudze Tanie WWW projekt graficzny oparty jest o jeden z szablonów. Prosimy o podanie numeru szablonu.