Strona WWW już za 70zł

sprawdź ofertę abonamentową

Projekt, domena oraz hosting w jednej niskiej cenie

Tania strona www!

tylko 699zł brutto

Profesjonalna, mobilna strona z panelem wymiany treści

Utrzymanie strony i kont pocztowych

tylko 159zł netto/rok

Serwis strony, opieka, pomoc w panelu CMS przez cały okres

Dokładny opis strony według punktów poniżej pozwoli nam na przygotowanie poprawnego projektu graficznego.

 

1. Menu

Opisz strukturę przyszłej strony www. Przedstaw w punktach menu wraz z podmenu (np.: O firmie, Oferta, Realizacje, Aktualności, Kontakt itp.)

2. Podział oferty

Jeśli jest możliwość podziału usług lub produktów na główne kategorie to podaj nam je. Pomoże to nam stworzyć elementy graficzne, które uatrakcyjnią wygląd.

3. Kolorystyka strony

Podaj kierunek kolorystyczny przyszłej strony. W jakich tonacjach kolorystycznych mamy utrzymać Twój projekt?

4. Przykładowe linki

Podaj przykładowe serwisy, które się podobają i dlaczego?

5. Logo

Prześlij logo firmy (najlepiej w formacie wektorowym eps, cdr, pdf, ai). Jeśli nie posiadasz znaku firmowego to podaj nazwę, którą umieścimy w miejscu logo. Możemy też zaprojektować Tobie logo.

6. Zdjęcia

Materiał zdjęciowy własny lub wybrane zdjęcia z katalogów internetowych jak np.: www.fotolia.com. Chodzi o zdjęcia do wykorzystania w banerach, tłach, boksach, które będą zawarte w projekcie strony.

7. Social Media

Podaj aktywne profile społecznościowe z linkami (Facebook, Twitter, Instagram itp.) - umieścimy wtyczki na stronie linkujące do nich.

8. Info

W paru zdaniach opisz zakres usług. Pozwoli nam to poprawnie wybrać dodatkowe materiały zdjęciowe do stworzenia projektu graficznego.

9. Tanie WWW

W przypadku strony w usłudze Tanie WWW projekt graficzny oparty jest o jeden z szablonów. Prosimy o podanie numeru szablonu.

10. Tanie www za 999zł

Przy projektach w usłudzie Tanie WWW za 999zł prosimy o rozpisanie strony głównej (Home) biorąc pod uwage wygląd tej strony w danym szablonie od góry do dołu. Znajduję się tam najwięcej bloków z różnymi elementami, które możemy wykorzystać do strony.

11. Strona w abonamencie

Prosimy o wybranie numeru szablonu z dostępnych w zakładce Abonament WWW
Przy usłudze abnamentowej nie dotyczy Państwa punkt 12 ponieważ hosting jest ujęty w stałęj miesięcznej opłacie abonamentu.

12. Hosting

Proszę napisać jaki hosting został wybrany: 159zł netto/rok (serwis, pomoc) czy 399zł netto/rok (serwis, pomoc, administracja przez Studio WWW). Lub też czy instalacja strony ma być na innym serwerze niż nasz z opłatą odstępnego 150zł netto przy projekcie w usłudzie Tanie WWW.

13. Domena

Podaj nazwę domeny, na której będzie działała przygotowana strona. Jeśli nie ma jeszcze ustalonej prześlij proponowane nazwy, sprawdzimy dostępność i prześlemy Tobie informację.
 
 
W razie pytań proponujemy kontakt telefoniczny. Wszystko wyjaśnimy.