Strona WWW już za 70zł

sprawdź ofertę abonamentową

Projekt, domena oraz hosting w jednej niskiej cenie

Tania strona www!

tylko 899zł brutto

Profesjonalna, mobilna strona z panelem wymiany treści

Pakiet Start WWW

350zł brutto/rok

W pełni działająca strona www, hosting, domena

Dokładny opis strony według punktów poniżej pozwoli nam na przygotowanie poprawnego projektu graficznego.

 

1. Menu

Opisz strukturę przyszłej strony www. Przedstaw w punktach menu wraz z podmenu (np.: O firmie, Oferta, Realizacje, Aktualności, Kontakt itp.)

2. Podział oferty

Jeśli jest możliwość podziału usług lub produktów na główne kategorie to podaj nam je. Pomoże to nam stworzyć elementy graficzne (boksy, banery), które uatrakcyjnią wygląd.

3. Kolorystyka strony

Podaj kierunek kolorystyczny przyszłej strony. W jakich tonacjach kolorystycznych mamy utrzymać Twój projekt?

4. Przykładowe linki

Podaj przykładowe strony w internecie, które się podobają i dlaczego? Można też podesłać linki stron, które kompletnie nie przypadły do gustu abyśmy nie szli w tym kierunku.

5. Logo

Prześlij logo firmy (najlepiej w formacie wektorowym eps, cdr, pdf, ai). Jeśli nie posiadasz znaku firmowego to podaj nazwę, którą umieścimy w miejscu logo. Możemy też zaprojektować Tobie logo za dodatkową opłatą.

6. Zdjęcia

Materiał zdjęciowy własny lub wybrane zdjęcia z katalogów internetowych jak np.: www.fotolia.com. Chodzi o zdjęcia do wykorzystania w banerach, tłach, boksach, które będą zawarte w projekcie strony.

7. Social Media

Podaj aktywne profile społecznościowe z linkami (Facebook, Twitter, Instagram itp.) - umieścimy wtyczki na stronie linkujące do nich.

8. Tanie WWW

W przypadku strony w usłudze Tanie WWW projekt graficzny oparty jest o jeden z szablonów. Prosimy o podanie numeru szablonu z podstrony Tanie strony www

9. Tanie www za 1199zł

Jeśli dotyczy. Przy projektach w usłudzie Tanie WWW za 1099zł prosimy o rozpisanie strony głównej (Home) biorąc pod uwage wygląd tej strony w danym szablonie od góry do dołu. Znajduję się tam najwięcej bloków z różnymi elementami, które możemy wykorzystać do strony. Musimy wiedzieć na co je przeznaczyć lub też wyłaczyć.

10. Strona w abonamencie

Jeśli dotyczy. Prosimy o wybranie numeru szablonu z dostępnych w zakładce Abonament WWW.
Przy usłudze abonamentowej nie dotyczy Państwa punkt 12 ponieważ opłata hostingowa i za przedłużenie domeny jest ujęta w stałej miesięcznej opłacie abonamentu.

11. Strona w pakiecie Start WWW

Jeśli dotyczy. Prosimy wybrać numer szablonu z zakładki Start WWW.
Przy usłudze Pakiet STart WWW nie dotyczy Państwa punkt 12 ponieważ opłata hostingowa i za przedłużenie domeny jest ujęta w stałej rocznej opłacie abonamentu.

12. Hosting

Proszę napisać jaki hosting został wybrany: 250zł netto/rok (serwis, pomoc) czy 550zł netto/rok (serwis, pomoc, administracja przez Studio WWW). Lub też czy instalacja strony ma być na innym serwerze niż nasz z opłatą odstępnego 200zł netto przy projekcie w usłudzie Tanie WWW. Przy instalacji na innym hostingu Studio WWW nie obejmuje opieką serwisu. Wszelkie naprawy, pomoce są wyceniane osobno.

13. Domena

Podaj nazwę domeny, na której będzie działała przygotowana strona. Jeśli nie ma jeszcze ustalonej to prześlij proponowane nazwy, sprawdzimy dostępność i poinformujemy, które są wolne. Jeśli posiadają już Państwo domenę to prosimy o podanie nazwy.

14. Dane teleadresowe

Podaj dane firmy do wystawienia późniejszych faktur VAT. Jeśli zdecydowałeś się na rejestrację domeny przez Studio WWW to do dancyh firmowych podaj adres email, numer telefonu oraz imię i nazwisko reprezentanta. Dane te potrzebne są do rejestracji domeny i nie są wykorzystywane do innych celów. Procedura zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa.

15. Terminy

Podaj nam datę, do której chcesz aby strona działała już online. Minimalny okres projektowania dla Tanich WWW to około tydzień. Dla stron indywidualnych czas oczekiwania będzie dłuższy.
 
 
W razie pytań proponujemy kontakt telefoniczny. Wszystko wyjaśnimy.