Strona WWW już za 80zł

sprawdź ofertę abonamentową

Projekt, domena oraz hosting w jednej niskiej cenie

Tania strona www!

tylko 699zł brutto

Profesjonalna, mobilna strona z panelem wymiany treści

Grafik, webmaster

Poszukujemy osóby, która dołączy do naszego zespołu zajmującego się w głównej mierze projektowaniem stron www. Oferujemy pracę na miejscu w Koronowie.

Zakres obowiązków:

  • aktualizacja i rozbudowa serwisów internetowych oraz tworzenie nowych stron www z wykorzystaniem systemu CMS Joomla
  • tworzenie projektów graficznych stron oraz modyfikacja szablonów Joomla

Wymagania:

  • komputer jest twoim przyjacielem, masz łatwość uczenia się nowych programów, więc kiedy zajdzie potrzeba zaznajomienia się z nowym systemem to bez problemów  sobie z tym poradzisz
  • znajomość programów Adobe: Photoshop, Ilustrator, Dreamweaver
  • znajomość języków: HTML5, CSS3 i PHP
  • znajomość CMS Joomla
  • umiejętność projektowania materiałów graficznych
  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu graficznym
  • dobra organizacja pracy
  • kreatywność, samodzielność, rzetelność

Oferujemy:

  • stabilną pracę na miejscu w firmie Studio WWW w Koronowie
  • możliwość stałego podwyższania kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i wkładu pracy

Obsługa portalu informacyjnego

Szukamy osoby do obsługi portalu informacyjnego Miasta i Gminy Koronowo - Koronowo.net.pl

  • wprowadzanie treści. materiałów zdjęciowych oraz filmowych z zaprzyjaźnionych stron
  • tworzenie i redagowanie treści
  • obsługa panelu konkursów
  • obsługa panelu wydarzeń
  • obsługa panelu galerii i wideo
  • obecność na imprezach w naszej gminie, tworzenie relacji i fotorealcji
  • szukanie firm chętnych na wstawienie reklamy na portalu
  • dbanie o estetyczny wygląd portalu

Wymagania:

  • obsługa programu Adobe Photoshop do edycji materiału zdjęciowego, tworzenia konkursów i reklam na portalu
  • umiejętność poprawnego pisania materiałów informacyjnych, felietonów, relacji z imprez

Oferujemy:

Zakres obowiązków i wymagania nie muszą być spełnione w 100%. Jesteśmy otwarci na kandydatów i bierzemy pod uwagę ewentualne dokształcenie się w danej dziedzinie.